Automatické pohony pro brány a vrata

RIB

Od roku 1994 jsme výhradní zastoupení pro Českou republiku od renomovaného výrobce vratových systémů firmy R.I.B. z Itálie. Společnost RIB je výrobce špičkových pohonů pro křídlové, pojezdové a vstupní brány a také průmyslových závor.

Celosvětově uznávaná firma, která se zabývá výrobou motorů přes více jak 40 let. Výrobce vynikajících automatických systémů, který si moc dobře uvědomuje, že elektronika není nic bez dobré mechaniky motoru. Těmito poznatky se vždy RIB řídí a řídil a jsou ztělesněním jména firmy. A to je důvod, proč "Riduttori Ingranaggerie Bresciane" není jen akronym, ale slibem všestranné kvality. Každá důležitá mechanická součást pro správné fungování produktů RIB je vyráběna v rámci společnosti, a to v konkrétním oddělení.

LEB

Firma Leb electronics, s kterou spolupracujeme od roku 2011 byla založena roku 1999, po dlouhých zkušenostech získaných v elektronickém průmyslu. Společnost se specializuje na vývoj, design a výrobu elektronických zařízení určených především do oblasti automatických vratových systémů.

Leb electronics je nyní pro mnoho italských společností velmi důležitým dodavatelem elektronických zařízení, která se vyznačuje inovací a spolehlivostí svých výrobků.
Další spoluprací svých pracovníků s odborníky v oblasti průmyslové mechaniky umožnil návrh a vývoj elektromechanických operátorů, které obsahují inovativní technická řešení umožňující snadnou instalaci a spolehlivost provozu.
Od roku 2005 může společnost Leb Electronics nabídnout celou řadu automatických pohonů schopných splnit většinu požadavků trhu.

Z nabídky našeho eShopu

Více z nabídky v eShopu