RIB KING EVO L

Motor pro křídlové otočné brány do 5m a 500kg. Nový model 2020! 

Výrobce
RIB srl  
Kategorie
Pohony 
EAN
 
Katalogové číslo
AA14070 
ID Produktu
123 
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
14274.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
17271.54
  • RIB KING EVO L - 1

Popis

KING EVO

Nový model pro rok 2020 KING EVO, přichází s inovacemi proslulého modelu KING.

Určen pro křídlové otočné brány do 5m a 500kg ( jedno křídlo )

Motory KING EVO L jsou k dostání ve spoustě variantách, pro jednoduché a funkční použití kdekoli. Od samostatných domů nebo u bytových komplexů či ve velkých fabrikách.

Je navržen k velmi tichému chodu a také k velmi dlouhé a bezproblémové funkčnosti. Komponenty v mechanismu jsou promazány speciálním syntetickým mazivem, uvnitř mechanismu je velký 4-závitový nekonečný šroub s dvojitým šroubovým převodem, je nárazu vzdorný. Díky těmto komponentům je maximálně tichý, silný, spolehlivý a zvládá i velké brány.

KING EVO L 24V s příplatkovými bateriemi může pohotově pracovat i při výpadku proudu. Je schopen zvládnout do 40 cyklů bez elektřiny. Díky jeho dimenzované mechanice a jeho 24 V motoru je ideální pro  použití na brány, které každodenně procházejí těžkou zátěží ( frekventované otevírání a zavírání )


RIB srl

Celosvětově uznávaná firma, která se zabývá výrobou motorů přes více jak 40 let. Výrobce vynikajících automatických systémů, který si moc dobře uvědomuje, že elektronika není nic bez dobré mechaniky motoru. Těmito poznatky se vždy RIB řídí a řídil a jsou ztělesněním jména firmy. A to je důvod, proč "Riduttori Ingranaggerie Bresciane" není jen akronym, ale slibem všestranné kvality. Každá důležitá mechanická součást pro správné fungování produktů RIB je vyráběna v rámci společnosti, a to v konkrétním oddělení.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Pohony