Výroba a montáž garážových vrat

Sekční garážová vrata

Garážová vrata dodáváme z kvalitních sekcí uznávané evropské firmy. Vysoká kvalita zpracování ocelového plechu oboustranně žárově zinkovaného o síle 0,5 mm je doplněna povrchovou úpravou práškovou polyesterovou barvou RAL 9010. Spolehlivá izolační schopnost je zajištěna výplní polyuretanovou pěnou o síle 40 mm. Návaznost jednotlivých sekcí je řešena speciálním bezpečnostním zámkem, který zabraňuje nechtěnému sevření prstů mezi sekcemi.

Provedení

 • Kazeta
  Pravidelná síť vylisovaných obdélníků dokresluje dojem velmi pevných a masivních vrat.

  Provedení kazeta garážová vrata
 • Lamela
  Uklidňující pravidelné vodorovné linie designu Lamela jsou vhodné pro všechny typy domů.

  Provedení lamela garážová vrata
 • Středová drážka
  Design středové drážky je střední cesta mezi bohatším profilováním a jednoduššími designy.

  Provedení středová drážka garážová vrata
 • Rovný
  Rovný panel je vyhledávaným výrobkem vyznavačů architekturního minimalismu.

  Provedení rovné garážová vrata
 • V-profil
  Neotřelý design vrat, který výborně ladí s architekturou v jednoduchém funkcionalistickém stylu.

  Provedení V-profil garážová vrata

Barva

Takřka neomezená škála barevných odstínů panelů (dle vzorníku RAL, PANTONE, NCSI), které provádíme kvalitními nátěrovými hmotami s dlouhodobou stálobarevností a mechanickou odolností. Další možností je nabídka fóliových dekorů s imitací dřeva odolných proti UV záření od osvědčených výrobců.

Pohon

Osvědčené značkové pohony, které vynikají spolehlivostí, tichým chodem a komfortem ovládání. Samozřejmostí je patentovaná automatika okamžitého bezpečnostního vypínání, dosednou-li vrata na sebenepatrnější nenadálou překážku. V případě nouze je zajištěna možnost ručního otevření s bezpečnostní pojistkou proti nežádoucímu přístupu zvenčí při výpadku elektrické energie.


Průmyslová vrata

Dokážeme vyrobit průmyslová vrata pro těžké provozy s důrazem na bezchybnou funkci a odolnost. Průmyslová vrata vyrábíme v ocelovém a hliníkovém provedení s izolační PUR pěnou bez freonů. Jednotlivé sekce mohou být plné či prosklené případně částečně prosklené.

 • Průmyslová vrata

Posuvná stranová vrata

Posuvná vrata nabízí svým uživatelům mnoho výhod. Tou hlavní je možnost pouze částečného otevření vrat pro pohodlný průchod či fakt, že posuvná vrata nesníží průjezdní výšku otvoru. Konstrukční panely vrat zajíždí podél stěny garáže nikoliv pod strop. Speciálně tvarované spoje mezi sekcemi zabraňují skřípnutí prstů. Stranová vrata se pohybují v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Celá vrata nadlehčuje pružina, díky které ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu.

 • Posuvná stranová vrata

Křídlová vrata

Naše dvoukřídlová vrata jsou vhodná pro veškeré garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Jsou vyrobené s kvalitními seřizovacími panty, které zaručí dokonalé vyvážení vrat. Vyšší stabilitě dvoukřídlých vrat napomáhá nízký práh a masivní konstrukce.

 • Křídlová vrata