Katalog

RIB PRINCE

Motor pro křídlové otočné brány do 3m a 250kg  

Výrobce
RIB srl  
Kategorie
Pohony 
EAN
 
Katalogové číslo
AA14031 
ID Produktu
16 
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
10374.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
12552.54
  • RIB PRINCE - 1

Popis

Určen pro křídlové otočné brány do 3m a 250kg ( jedno křídlo )

Prince 24V je kompaktní a výkonný motor, pracuje perfektně v souladu s ČSN EN normami.

Prince 24v s B2 24V ovládacím panelem detekuje, kdy brána vjede do kontaktu s nějakou překážkou a ihned změní směr pohybu. Systém je také vybaven možností pozastavení brány pro průchod chodce.

Prince 24V v kombinaci s B2 24V ovládacím panelem zvládá zpomalení při dovírání křídla brány pro hladké zavření a vetší bezpečnost a plynulost.

Je také vybaven patentovanou mechanickou zarážkou, který pomáhá správnému a pevnému zavření křídel, může být snadně nainstalován ( ACG8088).

Prince 24V s příplatkovými záložními bateriemi může pracovat i při výpadku proudu bez povšimnutí. Zvládne až 90 procesů během výpadku.

Prince motor je vybaven nastavitelnými držáky a mechanickou zarážkou pro otevřenou pozici.


RIB srl

Celosvětově uznávaná firma, která se zabývá výrobou motorů přes více jak 40 let. Výrobce vynikajících automatických systémů, který si moc dobře uvědomuje, že elektronika není nic bez dobré mechaniky motoru. Těmito poznatky se vždy RIB řídí a řídil a jsou ztělesněním jména firmy. A to je důvod, proč "Riduttori Ingranaggerie Bresciane" není jen akronym, ale slibem všestranné kvality. Každá důležitá mechanická součást pro správné fungování produktů RIB je vyráběna v rámci společnosti, a to v konkrétním oddělení.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Pohony