Katalog

RIB ovladač SUN

Dálkový ovladač, čtyři kanály. 

Výrobce
RIB srl  
Kategorie
Dálková ovládání 
EAN
 
Katalogové číslo
ACG6054 
ID Produktu
27 
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
1300.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
1573.00
  • RIB ovladač SUN  - 1

Popis

Dálkový ovladač SUN

Je dodáván s jedinečným kódem naprogramovaným ve výrobním závodě. Tento kód můžete změnit ručně podle jednoduchého postupu.

Vydává rádiový signál o délce 1 s, bez ohledu na to, jak velký tlak byl na jeho tlačítkách. Pokud je tlačítko podrženo déle než 8 sekund, dálkový ovladač se automaticky vypne a znovu zapne na nový impuls

Je vybaven kontrolkou LED, která svítí trvale během příkazu. Pokud kontrolka bliká, znamená to, že funkce stále probíhá, doporučuje se však co nejdříve vyměnit baterii. Pokud se dioda LED nezapne, baterie je vybita a příkaz není spuštěn.


RIB srl

Celosvětově uznávaná firma, která se zabývá výrobou motorů přes více jak 40 let. Výrobce vynikajících automatických systémů, který si moc dobře uvědomuje, že elektronika není nic bez dobré mechaniky motoru. Těmito poznatky se vždy RIB řídí a řídil a jsou ztělesněním jména firmy. A to je důvod, proč "Riduttori Ingranaggerie Bresciane" není jen akronym, ale slibem všestranné kvality. Každá důležitá mechanická součást pro správné fungování produktů RIB je vyráběna v rámci společnosti, a to v konkrétním oddělení.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Dálková ovládání