Katalog

RIB PREMIER

Motor pro křídlové otočné brány do 3m a 300kg včetně nové (2020) elektroniky B2 24V-CRX  

Výrobce
RIB srl  
Kategorie
Pohony 
EAN
 
Katalogové číslo
AA18018 
ID Produktu
19 
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
21730.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
26293.30
  • RIB PREMIER - 1

Popis

Motor Premier 24V včetně nové (2020 ) elektroniky B2 24V-CRX a senzorem nárazu. 

Určen pro křídlové otočné brány do 3m a 300kg ( jedno křídlo )

PREMIER je samosvorný elektro mechanický motor a je navržen na křídlové brány s velkými širokými  sloupy. Otevírací rádius jednoho křídla je 105°.

PREMIER je vybaven bezpečnostním zamykacím zařízením na rameni, které drží rameno tak, aby i při vetší sile nešla zavřená brána otevřít

PREMIER má nastavitelné senzory nárazu které umožňují provoz v maximální bezpečnosti a dále umožňuje zpomalování během dovírání a otevírání .

PREMIER také může být vybaven se záložními bateriemi pro funkčnost během výpadku proudu. Baterie  pracují jen během výpadku a po naskočení elektřiny se automaticky dobijí.

Pokud dojde k výpadku proudu ( když PREMIER nemáme vybaven přídavnými bateriemi ) odemknutí motoru je rychlé a snadné. Pouze použijete klíč a otočíte ho o 180°. Potom budete moct manuelně pohybovat křídly.

Také je vybaven mechanickou zarážkou, která umožňuje přesné zavření brány.


RIB srl

Celosvětově uznávaná firma, která se zabývá výrobou motorů přes více jak 40 let. Výrobce vynikajících automatických systémů, který si moc dobře uvědomuje, že elektronika není nic bez dobré mechaniky motoru. Těmito poznatky se vždy RIB řídí a řídil a jsou ztělesněním jména firmy. A to je důvod, proč "Riduttori Ingranaggerie Bresciane" není jen akronym, ale slibem všestranné kvality. Každá důležitá mechanická součást pro správné fungování produktů RIB je vyráběna v rámci společnosti, a to v konkrétním oddělení.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Pohony