Katalog

LIFTMASTER 80EVS

Motor pro garážova vrata do 130kg. 

Výrobce
The Chamberlain Group, Inc. 
Kategorie
Pohony 
EAN
 
Katalogové číslo
LM80EVS 
ID Produktu
115 
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
9100.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
11011.00
  • LIFTMASTER 80EVS - 1

Popis

Luxus pro Vaši garáž.

Bezúdržbový motor na garážová vrata.

Velmi tichý chod motoru, včetně zabudovaného vícefrekvenčního radiového přijímače a nejmodernějšího systému LED osvětlení.

Pro vrata o hmotnosti do 130kg.

Kompatibilní s domácí technologií MyQ.

Bez dráhy ( pouze motor ), je nutné objednat správnou délku dráhy pro Vaše vrata ( najdete ji v příslušenství ).

_______________

MyQ

• Revoluční nové příslušenství s integrovanou technologií MyQ,                                                                                                                              která umožňuje připojení garážových, posuvných či křídlových vrat k internetu a následné monitorování a ovládání z domova,                          zahrady nebo kdekoli na světě pomocí smartphonu, tabletu, nebo počítače.
• Může být instalován rychle a snadno pomocí standardního směrovače.
• Žádný roční poplatek za užívání.
• Lze použít například s následujícími modely LiftMaster: LM60EVS, LM80EVS S, LM100EVS, LM130EVS a dalšími pohony s označením MYQ.


The Chamberlain Group, Inc.

Značka se zkušenosti více jak 45 let. Společnost má hlavní sídlo v Oak Brooku v Ilinois. Když byl vyvinut první motor LiftMaster, byl to velký luxus mít doma vrata na automatický pohon. V této době už více jak 70% domácností využívá tuto možnost. Provedli revoluci v oboru, jsou hrdi na to, že jsou jedničkou na trhu s profesionálními garážovými pohony a jsou jedním z největších výrobců garážových vrat a bran na světě. Jejich posláním je překonat očekávání zákazníků poskytováním výjimečných produktů a služeb, které jsou bezpečně a spolehlivé. Kvalitu a bezpečnost kladou na špičku všeho, co dělají.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Pohony