automatické otevírání - brány , vrata , závory

certifikaty:

stručný popis společnosti E+P

Firma E a P spol. s r.o. byla založena na jaře roku 1992. Postupem času se rozrostla a dnes zaměstnává 25 stálých zaměstnanců.
Naším stěžejním programem je výroba a montáž vjezdových bran, garážových vrat, velkoobchodní a maloobchodní prodej veškerého automatického otvírání, vratových systémů a průmyslových závor. Postupem času se firma také zaměřila na veškeré opravy těchto pohonů a zajistila pro své zákazníky 48 hodinový servis.
V průběhu roku 1994 jsme po několika jednáních získali výhradní zastoupení
pro Ćeskou republiku od renomovaného výrobce vratových systémů firmy R.I.B. z Itálie.
Od firmy R.I.B. odebíráme veškeré pohony pro křídlové, pojezdové a vstupní brány a také průmyslové závory. Abychom byli schopni naším zákazníkům zajistit veškerý sortiment včetně sekčních vrat a pohonů, musíme spolupracovat i s firmami zabývajícími se výhradně touto problematikou.
V roce 2000 začala naše spolupráce s firmou Lift –Master (dodavatel motorů pro sekční vrata).S touto firmou se nám též podařilo uzavřít exkluzivní odběratelskou smlouvu.
Všechny typy vrat a bran kromě sekčních vrat, vyrábíme ve vlastní dílně. Na atypická výklopná vrata, kde tvar a povrchová úprava jsou dle přání zákazníka, používáme vlastní konstrukci, která zaručuje naprosto bezporuchový a bezúdržbový provoz.
Cenová relace těchto produktů je v oblasti cca 60-70% ceny obdobných importovaných produktů
Sekční vrata která také montujeme, nám dodává firma Antonín Kružík, která tato vrata dováží v podobě komponentů ze zemí EU a dle našeho požadavku dává těmto vratům rozměr a vzhled.
Další velmi důležitou kapitolou jsou u nás vyráběné pojezdové brány kolejové i samonosné. Samonosné brány vyrábíme za použití některých prvků z vlastní výroby.
Tento způsob výroby nás přinutil ke krokům spojených s certifikací TÜV. Požadavky kladené na získání certifikátu jsme úspěšně splnili a to nás opravňuje prohlásit, že náš výrobek patří k absolutní špičce v našem oboru a je schopen konkurenčního boje na trhu.Oprávnění pro pravdivost tohoto prohlášení nám dává i fakt, že náš výrobek dokážeme prodávat až o cca 30-40 % levněji než jiné konkurenční firmy.
V roce 2002 jsme rozšířili program o dodávku oplocení od renomované německé firmy AT Thomas Zaunbau.
Pro výrobu, montáž a poradenství máme k uspokojení zákazníka kvalitní pracovníky, na které je možno se plně spolehnout. Z tohoto důvodu zajišťujeme pro naše zaměstnance, kteří jsou odpovědni za výrobu a montáž veškerých výrobků pravidelná školení přímo u našich smluvních partnerů-výrobců.
Ze všech připomínek vyvozuje vedení opatření k nápravě, jakož i následné odstranění vzniklých nedostatků už při výrobě produktů, což má za následek neustálé zvyšování kvality.
Na celkové spokojenosti zákazníka se podílí hlavně prodejní středisko, které počáteční a konečnou návštěvou u zákazníka přispívá k jeho plné spokojenosti.
Nad celým chodem firmy drží „ochrannou ruku" její majitel p.Aleš Procházka, který je spojen s firmou od samého počátku, což znamená že dokonale zvládá problematiku výroby i obchodní strategii.Po důkladném poznání českého trhu a jeho specifických vlastností si firma pod vedením majitele vybudovala pevnou pozici na trhu.