RIB SADA KING

Sada KING pro křídlové otočné brány. 

Výrobce
RIB srl  
Kategorie
Pohony - sady 
EAN
 
Katalogové číslo
AD00690 
ID Produktu
77 
Dostupnost
Skladem
Cena bez DPH
29800.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
36058.00
  • RIB SADA KING - 1

Popis

Sada pro křídlové otočné brány:

Dva motory

1x elektronika T2-CRX

Pár fotobuněk

1x dvoukanálový ovladač

1x dálkový přijímač,

1x maják, plus anténa

1x klíčový spínač

Sada držáků pro montáž

1x varovná cedule a manuál

Motor KING

Určen pro křídlové otočné brány do 4m a 400kg ( jedno křídlo )

Motory KING jsou k dostání ve spoustě variantách, pro jednoduché a funkční použití kdekoli. Od samostatných domů nebo u bytových komplexů či ve velkých fabrikách.

Je navržen k velmi tichému chodu a také k velmi dlouhé a bezproblémové funkčnosti. Komponenty v mechanismu jsou promazány speciálním syntetickým mazivem, také je vybaven s velkým nekonečným troj závitovým šroubem, dvojitým ozubeným kolem a je nárazu vzdorný. Díky těmto komponentům je maximálně tichý, silný, spolehlivý a zvládá i velké brány.

KING 24V s příplatkovými bateriemi může pohotově pracovat i při výpadku proudu. Je schopen zvládnout do 40 procesů bez elektřiny. Díky jeho dimenzované mechanice a jeho 24 V motoru je ideální pro  použití na brány, které každodenně procházejí těžkou zátěží ( frekventované otevírání a zavírání )


RIB srl

Celosvětově uznávaná firma, která se zabývá výrobou motorů přes více jak 40 let. Výrobce vynikajících automatických systémů, který si moc dobře uvědomuje, že elektronika není nic bez dobré mechaniky motoru. Těmito poznatky se vždy RIB řídí a řídil a jsou ztělesněním jména firmy. A to je důvod, proč "Riduttori Ingranaggerie Bresciane" není jen akronym, ale slibem všestranné kvality. Každá důležitá mechanická součást pro správné fungování produktů RIB je vyráběna v rámci společnosti, a to v konkrétním oddělení.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Pohony - sady