RIB KING L

Motor pro křídlové otočné brány do  5m a 500kg  

Výrobce
RIB srl  
Kategorie
Pohony 
EAN
 
Katalogové číslo
AA14010 
ID Produktu
18 
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
15054.00 Kč
Sazba DPH
21.00 %
Cena s DPH
18215.34
  • RIB KING L - 1

Popis

Určen pro křídlové otočné brány do  5m a 500kg ( jedno křídlo )

KING L  jsou k dostání ve spoustě variantách, pro jednoduché a funkční použití kdekoli. Od samostatných domů nebo u bytových komplexů či ve velkých fabrikách.

Je navržen k velmi tichému chodu a také k velmi dlouhé a bezproblémové funkčnosti. Komponenty v mechanismu jsou promazány speciálním syntetickým mazivem, také je vybaven s velkým nekonečným troj závitovým šroubem, dvojitým ozubeným kolem a je nárazu vzdorný. Díky těmto komponentům je maximálně tichý, silný, spolehlivý a zvládá velké brány ( ještě vetší než KING ).

KING 24V s příplatkovými bateriemi může pohotově pracovat i při výpadku proudu. Je schopen zvládnout do 40 procesů vez elektřiny. Díky jeho dimenzované mechanice a jeho 24 V motoru je ideální pro  použití na brány, které každodenně procházejí těžkou zátěží ( frekventované otevírání a zavírání, například apartmány ).


RIB srl

Celosvětově uznávaná firma, která se zabývá výrobou motorů přes více jak 40 let. Výrobce vynikajících automatických systémů, který si moc dobře uvědomuje, že elektronika není nic bez dobré mechaniky motoru. Těmito poznatky se vždy RIB řídí a řídil a jsou ztělesněním jména firmy. A to je důvod, proč "Riduttori Ingranaggerie Bresciane" není jen akronym, ale slibem všestranné kvality. Každá důležitá mechanická součást pro správné fungování produktů RIB je vyráběna v rámci společnosti, a to v konkrétním oddělení.

Dokumentace

Nenašli jste informace které jste hledali? Kontaktujte nás.


Další produkty v kategorii Pohony